Halı Saha Pendik Emek Spor

ileadmin

Halı Saha Pendik Emek Spor

Pendik Emekspor olarak İstanbul ‘un dört bir yanında açtığımız halı saha tesisleri ile sizlere hizmet veriyoruz. Futbola ve spora değer veren her çalışmayı büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Sizlere daha kaliteli bir hizmet vermek için sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Kurtköy Çamlık Halı Saha

Çamlık Halı Saha Kurtköy

Modern koşullara sahip halı saha tesislerimiz ile güzel vakit geçirebileceğiniz alanlar sağlıyoruz. Açmış olduğumuz tesislerimizin her biri son model dekorasyona sahip olup; temizlik ve hijyen konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Ayrıca tesislerimizin her birinde rahatça üzerinizi değiştirebileceğiniz soyunma odaları mevcuttur. Bu odalar sayesinde rahatça üzerinizi değiştirebilir ve soyunma dolaplarına eşyalarınızı yerleştirip, kapısını kilitleyebilirsiniz. Bu sayede kişisel eşyalarınızın güvende olduğundan emin bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz.

Kurtköy Çamlık Halı Saha - Soyunma Odası

Soyunma Odası – Kurtköy Çamlık Halı Saha

Pendik Emekspor olarak sizlere sunduğumuz halı saha tesislerinde, bir tesiste olması gereken hizmetlerin hepsini daha fazlasını bulabilirsiniz. Tesislerimizin her birinde yiyecek ve içecek temini için kafeteryalar bulunmaktadır. Böylece arkadaşlarınızı beklerken ya da maç sonrası dinlenirken bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Tesislerimizde sizler için sunduğumuz bir başka imkan da krampon ve forma teminidir. Bizimle iletişime geçip randevu aldığınız takdirde ihtiyacınız kadar krampon ve formayı sizlere temin ediyoruz.

Pendik Emekspor olarak kaliteli tesislerimiz her daim fark yaratmaya devam ediyoruz. Siz de tesislerimizin birbirinden konforlu imkanlarından yararlanmak ve keyifli bir maç heyecanı yaşamak isterseniz bize telefon yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın