Kurtköy Sosyal Halı Saha

ileadmin

Kurtköy Sosyal Halı Saha

Kurtköy Sosyal Halı Saha

İstanbul Anadolu yakası Pendik ilçesi Çamlık Mahallesi Yahya Kemal Beyatlı Caddesi No: 12 adresinde faaliyet yürüten ve Kurtköy Sosyal halı saha denilince ilk akla gelen tesislerden biri olan işletmemiz, Pendik Emek Spor bünyesinde faaliyet yürüten işletmelerden birini teşkil etmektedir.

Tesisimiz hizmetlerinden faydalanırken, kıyafetlerinizi rahatça değiştirebileceğiniz ve özel eşyalarınızı size özel kilitli dolaplarda muhafaza ederek, aklınız eşyalarınızda kalmadan arkadaşlarınız ve dostlarınız ile doyasıya eğlenebilirsiniz.

Etkinlik sonrasında evinizde gibi hissettirecek hijyenik duş alanlarımızda yorgunluğunuzu atabilir, gerek etkinlik öncesinde size ayrılan zamanın gelmesini beklerken gerekse etkinlikleriniz sonrasında kafeteryamızda oturarak arkadaşlarınız ile ortaya koyduğunuz mücadelelerin hararetli bir şekilde kritiğini yaparken çayınızı kahvenizi keyifle yudumlayabilirsiniz.

Ayrıca iş çıkışı yapacağınız etkinliklerde, evden eşyalarınızı almak için zaman harcamak istemeyeceğiniz durumlar için sizlere forma ve krampon hizmeti de sunduğumuzu belirtmemizde fayda var. Sadece, kaç adet veya kaç kişilik krampon ya da formaya ihtiyaç duyduğunuzu bize bildirmeniz yeterli.

Kurtköy Sosyal Halı Saha

Kurtköy Halı Saha tesisimiz, Pendik Emek Spor bünyesinde çeşitli noktalarda hizmet verdiğimiz işletmelerden biri ve diğer tüm işletmelerimiz gibi ful donanımlı ve son teknoloji araç gereçlerle dizayn edilmiş durumda.

Bütün işletmelerimiz, gerek tesisi olarak gerekse hizmet anlayışı olarak bölgede parmakla gösterilen mekanlardan olmakla beraber, hem spora hem de futbola son derece önem veren bir kuruluş olarak da ön plana çıkmakta.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın