KURTKÖY HALI SAHA TESİSLERİ

ileadmin

KURTKÖY HALI SAHA TESİSLERİ

Pendik Emekspor öncülüğünde Kurtköy Halı Saha Tesisleri hizmetinizde. Haftanın 7 günü boyunca hizmet vermekte olan halı saha tesisimiz gün içerisinde saat 12:00 ile 02:00 arasında aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. Futbolun gelişmesi için gayret gösteren Pendik Emek Spor, en iyi performans için her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor.

Kurtköy Çamlık Halı Saha

Kurtköy Halı Saha

Arkadaşlarınız ve dostlarınız ile birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz Kurtköy halı saha tesislerinde gerçek anlamda spor yapabilme imkanı bulabileceksiniz. Halı sahada oynamayı sevenlere için daima en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunan Pendik Emekspor, futbola ve spora daima gereken özeni göstermeye devam ediyor.

Modern ve bir o kadar da hijyenik koşullarda sizlere halı saha hizmeti veriyoruz. Halı saha hakkında çok daha detaylı bilgi almak amacı ile bizlere telefon yolu ile ulaşabilirsiniz. 0533 203 02 81 numaralı hattı aradığınız takdirde ekibimiz sizlere merak ettikleriniz hakkında gerekli bilgileri verecektir. Ayrıca direk olarak adresimize gelerek de bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Çamlık Mahallesi, Yahya Kemal Beyatlı Caddesi, No:12 adresine gelerek tesisimize dair bilgi alabilirsiniz.

Kurtköy Çamlık Halı Saha - Soyunma Odası

Soyunma Odası

Kurtköy halı saha tesislerimizde sporcular için soyunma odaları ve 7 gün 24 saat boyunca yıkanabilecekleri sıcak su mevcuttur. Ayrıca soyunma odalarında sporcuların kişisel eşyalarını saklayabileceği dolaplar da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra dilerseniz tesisimiz futbol müsabakaları öncesinde sporcuların forma ve krampon ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın