Kurtköy Sosyal Halı Saha Tesisi

ileadmin

Kurtköy Sosyal Halı Saha Tesisi

Kurtköy Sosyal Halı Saha Tesisi

 İstanbul’un çeşitli noktalarında hizmet vermekte olduğumuz tesislerimiz ile sizlere keyifli deneyimler yaşatmayı hedefliyoruz. Bir çok tesisimiz gibi Kurtköy sosyal halı saha tesisi denilince de akıllara ilk gelen işletmelerden biri bize ait olan Kurtköy Halı Saha tesisi oluyor.

Bütün tesislerimizde, gerek spora gerekse futbola katkı sağlayacak olan her faaliyeti büyük bir özen ile yürütüyor ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için dur durak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 Hem tesisimiz, hem kendimizi geliştiriyor ve halı saha hizmetlerini kapsayan sektörümüzde örnek teşkil etmeyi de üzerimizde bir borç olarak görüyor, attığımız her adımı da bu bilinç ile atıyoruz.

 Kurtköy Halı Saha işletmemiz, nezih kafeteryası, ferah soyunma odaları ve hijyenik duş bölmeleri ile gerek etkinlikleriniz öncesinde gerekse etkinlikleriniz sonrasında sizleri en iyi şekilde ağırlamaya odaklandığımız hizmet anlayışımıza göre dizayn edilmiş durumda.

 Bütün tesislerimizde, son derece modern olanaklara sahip olan imkanlarımız sayesinde, siz ve arkadaşlarınız oldukça güzel vakitler geçirebileceğiniz gibi, tüm personelimiz tarafından da ailenin bir ferdi olarak karşılanacağınızdan şüpheniz olmasın.

 Gerek tesisimizin etkinlik takvimi hakkında gerekse işletmelerimiz ile ilgili detaylı bilgiler almak istediğinizde ister bizzat tesislerimizi ziyaret edebilir ve sizi layığıyla ağırlamamıza olanak verirsiniz. İsterseniz 0 533 203 02 81 numaralı hattımızdan bizi arayarak ihtiyacınız olan bilgileri telefon ile de alabilirsiniz.

 Bize öğlen 12.00 ile gece 02.00 saatleri arasında hangi vakitte dilerseniz her iki türlü de ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın