Kurtköy Yenişehir Halı Saha

ileadmin

Kurtköy Yenişehir Halı Saha

Kurtköy Yenişehir Halı Saha

Malumunuz Pendik Emek Spor bünyesinde çeşitli noktalarda hizmet veren tesislere ev sahipliği yapmaktayız. Kurtköy Yenişehir halı saha faaliyetleri denilince ilk akla gelen tesislerden biri de yine bize ait olan Kurtköy Halı Saha işletmemiz.

Çamlık Mahallesi Yahya Kemal Beyatlı Caddesi No:12 adresinde faaliyet yürüten işletmemizde sizleri evinizde gibi hissettirmek için var gücümüz ile çalışıyor ve sizlerden gelen taleplere de anında cevaplar vermeye gayret ediyoruz.

İşletmemizin etkinlik takviminden dilerseniz bizzat adresimize gelerek haberdar olabileceğiniz gibi, 0 533 203 02 81 numaralı telefon hattımızı arayarak da uygun olan program saatlerini öğrenebilirsiniz.

Tesisimiz bünyesinde, gerek etkinlik öncesi beklerken gerekse etkinlik sonrası arkadaşlarınız ile birlikte yorgunluğunuzu atarken, çayınızı kahvenizi keyifle içebileceğiniz kafeteryamız bulunuyor.

Bunun dışında rahat bir şekilde üzerinizi değiştirip eşyalarınızı size özel kilitli dolaplarda muhafaza edebileceğiniz soyunma odalarımız ve maçlarınız sonrasında rahatça duş ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz hijyenik duş bölmelerimiz de bulunmakta.

Kurtköy Halı Saha

Sahalarımızda bulunan zemin halıları da düzenli olarak yenilenmekte ve bu şekilde siz değerli müşterilerimizin, hararetli mücadelelerinizde sakatlanma veya yaralanma riskleriniz en aza indirilmekte.

Çok renkli futbol turnuvalarına da ev sahipliği yapmakta olan tesislerimizde, müşterilerimizin hizmetlerimizden oldukça memnun olduğunu ve sonraki etkinliklerde sürekli bizi tercih ettiklerini, hatta çoğu müşterimizin ailemizin bir parçası haline geldiğini de belirtmek isteriz.

Spora ve futbola olan ilginizi ve ihtiyacınızı, layığıyla karşılamaktan büyük onur duyuyor, sizleri her zaman tesisimizde ağırlamayı arzu ediyoruz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın